lekkie zachmurzenie
23°
21°
piątek
Reklama
Jest praca w UMiG w Koniecpolu!
10 lipca 2020 r. | 11:54
9

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. inwestycji w wymiarze 1/1 etatu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol lub przesłać pocztą w terminie do dnia 13 lipca 2020 roku do godz.: 11:00 (decyduje data wpływu dokumentów do Urzędu) na adres: Urząd Miasta i Gminy Koniecpol, 42-230 Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na wolne stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. inwestycji”.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.9 odpowiedzi na “Jest praca w UMiG w Koniecpolu!”

 1. Janusz pisze:

  Ale jaki sens aplikować, jak zaraz ktoś z rodziny jakiegoś partyjniaka obejmie to stanowisko…

  94
 2. gość pisze:

  dokładnie, tam nie ma przypadkowych ludzi, z góry ustawione pod konkretne osoby.

  82
 3. gość pisze:

  Wychodzi na to że w urzędzie sami kierownicy i nie ma komu pracować….śmieci jak zwykle zalegają na skwerkach i ulicach, przy cmentarzu od soboty leżą śmieci … temat poruszany już kilkakrotnie i nadal żadnych zmian..

  63
  • Amadeusz pisze:

   Oni w dupie to maja…swoje smiecia zamiataja pod dywan..zaklamane talatajstwo….Ale Policja ma zadNie nowe zajac sie pijaczkami no ludzie rynce mi opadly

   47
 4. Rudy pisze:

  Uwaga przewiduje przyszłość….inspektorem zostanie Pani C przyszła z urzędu z secemina..przypadek chciał że to siostra Pani Sz pracującej w tutejszym urzedzie 😂

  78
  • gość pisze:

   coż to za PRZYPADEK…..konkurs wygrała właśnie pani C :):):)

   39
   • robotnik pisze:

    W tym urzędzie wszystkie posady ustawione pod znajomych ..począwszy od dyrektora przez kierownikow A skończywszy na inspektorach..
    Nie ważne że brak kompetencji i ludzie pojęcia nie mają co robią, ale urzędnicy pełną gębą..dosłownie 😂😂😂

    32
 5. Amadeusz pisze:

  No i bedzie tak samo nieprofesjonalnie jak w przypadki przyjaciolki pana Donka. Pani Kierownik.CIS. Koniecpol zarasta brudem a przeciez wciaz trwa pandemia. Szkolna wola o.pomste do nieba. SMIECI SMIECI SMIECI…No ale coz przeciez jej kolega nie zwroci uwagi, bo jak pozniej pic wspolnie przy ognisku.

  71
  1
  • Amadeusz pisze:

   Prawda boli? Ze sie minusika dalo? Jak sie chce szefowac to trzeba wiedziec czym sie firma zajmuje i jakie sa obowiazki kierownika….a prawda jest taka ze Kpol jest zasmiecomy bardzo i zaniedbany od jakiegos czasu
   Niestety

   45
   1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *