lekkie zachmurzenie
fot. UMiG
Za nami Koniecpolski Bieg Niepodległości
14 listopada 2019 r. | 09:43

Blisko 100 uczestników stanęło na starcie I Koniecpolskiego Biegu Niepodległości. Zawody odbyły się 11 listopada 2019 w 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.Organizatorami imprezy były Miasto i Gmina Koniecpol i Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu. Zawody rozegrano w kilku kategoriach wiekowych . Zwycięzcy otrzymali z rąk Burmistrza MiG Koniecpol pana Ryszarda Suligi i Dyrektora Biura Urzędu pana Gwidona Jelonka pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszystkim uczestnikom biegu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników.

Organizatorzy serdecznie dziękują Nadleśnictwu Koniecpol, Ochotniczej Straży Pożarnej nr 2 w Koniecpolu, pracownikom Domu Kultury i wszystkim, którzy pomagali w organizacji biegu. Patriotyczna postawa sportowców, ich udział i wysiłek pozwala się domyślać, że pomysł organizacji takich imprez jest potrzebny i mile widziany w naszej Gminie. Miejmy nadzieję, że bieg stanie sie imprezą cykliczną i za rok zgromadzi jeszcze więcej uczestników. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Koniecpol do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Autor: Dariusz Saternus

najlepsze trójki:

Dziewczęta klasa 4-6:
1. Marta Lenart
2. Magdalena Wardzyk
3. Lena Brych

Chłopcy klasa 4-6:
1. Szymon Swojnóg
2. Adam Szymoniak
3. Igor Romanowski

Dziewczęta klasa 7-8:
1. Martyna Bobrowska
2. Magdalena Gęsikowska
3. Weronika Wewór

Chłopcy klasa 7-8:
1. Jakub Zawada
2. Mateusz Szkop
3. Wiktor Kwiecień

Kobiety - szkoła ponadpodstawowa:
1. Sofia Shkuratowa
2. Paulina Ziółkowska
3. Kinga Korgól

Mężczyźni - szkoła ponadpodstawowa:
1. Przemysław Rak
2. Karol Zaskórski
3. Hubert Polaczyk

Kobiety Open:
1. Anita Kisiel
2. Anna Kudzia
3. Dorota Kurpios

Mężczyźni Open:
1. Tomasz Kaczyński
2. Mariusz Bobrowski
3. Marcin Pluta

2 odpowiedzi na “Za nami Koniecpolski Bieg Niepodległości”

1. Leo Stevens pisze:

i wiele innych przy stopie procentowej 2%;
    Skontaktuj się z nami Na e-mail: leostevens31@gmail.comCzy jesteś zmęczony szukaniem zaufanej firmy pożyczkowej, aby uzyskać pilną osobistą pożyczkę / finansowanie według stałej stawki 2% rocznie? Nadchodzi Twoja szansa i nie szukaj więcej, ponieważ firma finansowa Leo Stevena oferuje Ci pożyczkę gwarancyjną. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: (leostevens31@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.
    Skontaktuj się z nami Na e-mail: leostevens31@gmail.com

2. Leo Stevens pisze: