zamglenie
-1°
-4°
piątek
Reklama
kadr z filmu "Dzięki Bogu"
Ksiądz z Koniecpola z pedofilskimi zarzutami nie pójdzie do więzienia
21 listopada 2019 r. | 11:03
15

Dwa dni temu Sądu Okręgowy w Częstochowie odrzucił zażalenie Prokuratury Rejonowej w Myszkowie na decyzję Sądu Rejonowego w Myszkowie, dotyczącą nieuwzględnienia wniosku o tymczasowy areszt wobec księdza jednej z koniecpolskich parafii, któremu Prokuratura postawiła dwa zarzuty związane z obcowaniem płciowym z osobą poniżej 15. roku życia i skierowała do Sądu akt oskarżenia w tej sprawie.

Decyzja Sądu jest prawomocna.

Przypominam, iż obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub kto dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Ksiądz z Koniecpola z pedofilskimi zarzutami nie pójdzie do więzienia”

 1. Kalla pisze:

  Ale co się dziwić? Przesłanką do t.a. jest groźba wysokiej kary, a czarnemu przecież taka nie grozi. Wszak ma immunitet koloratkowy. Taki kraj…

  26
  5
 2. VIKING pisze:

  Doczelkalismy sie w Polsce drugiego Iranu w wydaniu katolickim. 1000 -lat KRK zeruje na Polskim Narodzie, traktuje go jak kmiotow panszczyznianych, pozniej sie dziwia skad tyle nienawisci do tej instytyucji

  19
  4
  • Ela pisze:

   Śmieszne komentarze co powiecie jeśli ten ksiądz ma nagranie w którym dziewczyna przyznaje że nie doszlo do żadnego kontaktu o naturze seksualnej i była próba wyłudzenia pieniedzy? I użytkownik viking i kalla odpowiedzą za swoje wpisy..

   3
   2
 3. Milena pisze:

  Teraz po filmie Sekielakich jest nagonka na ksiezy pewnie rodzinka mysli ze kase wyludzi wymyslajac historyjke przeciw ksiedzu. Teraz kasa sie liczy i ludzie rzucaja oszczerstwa aby kase wyludzic.

  3
  3
 4. Malwina pisze:

  W sumie niezly sposob na szybka kase. Oskarzyc ksiedza i liczyc na odszkodowanie. Musze sobie tez tama hiatoryjke wymyslec😁

  4
  2
 5. Karina pisze:

  Mamy 21 wiek i księża także dopuszczają się zbrodni i uważam że Klaudia nie jest winna tylko Ksiądz !!!!

  1
  4
 6. Edyta pisze:

  Słyszałam że dziewczyna chorobliwie zakochała się w księdzu, biegała cały czas z koleżankami za nim w szkole, była zazdrosna że inne dziewczyny z nim gadają. Chciała popisać się przed koleżankami dlatego wszystko to zmyśliła. Gdy kazał jej się odwalić z zemsty wymyśliła to wszystko aby go ukarac że odrzucił jej zaloty. A potem wiadomo jak nic z tego nie będzie to może uda się kasę wyludzic. Na szczęście są sądy od tego niech rozsadza, ale ja wiem że na 100 procent ksiądz jest niewinny a dziewczyna poniesie konsekwencje za pomówienie z zemsty za nieodwzajemniona chora milosc. Ostatnio w naszej okolicy ksiądz został uniewinniony też małolata go pomówiła bo chciała wyłudzić kasę z rodzicami.
  https://wroclaw.tvp.pl/45515716/ksiadz-nieslusznie-skazany-za-molestowanie-13letniej-dziewczynki

  3
  1
 7. Agnieszka pisze:

  Karina niektórzy mówią jak ma na imię ta dziewczyna o którą chodzi i na pewno nie ma na imię Klaudia. Zresztą jest coś takiego jak RODO. Z rodzinki jesteś że chcesz tak zmylić wszystkich😉

 8. Henryka pisze:

  Nigdy nie uwierzę w winę tego ksiedza. To jeden z najlepszych księży który był w naszej parafii. Miły, serdeczny, prawdziwy Boży kapłan. Czuło się dobro od niego gdy się z nim rozmawiało. Zawsze usmiechniety, serdeczny czy to rozmawiał z kimś majętnym czy ze zwykłym człowiekiem do każdego miał szacunek i dobro. Pamietam w kościele że był uwielbiany przez młodzież a pannice oglądały się za nim bo był urodziwy. Odprawiał moja mszę imieninową. Po mszy podszedł do mnie złożył mi życzenia nigdy tego nie zapomnę. Na kolędzie oddał mi pieniądze które chciałam dać z chorowanym mezem na kosciol z naszej skromnej renty. Wielka nie była to ofiara, ale ksiądz wzioł i oddał mi te pieniądze. Powiedział ze lepiej wam te pieniądze sie przysłużą bo macie ciezko!! To wspaniały kochany ksiądz i nigdy nie przestanę wierzyć w to że jest niewinny i będę go bronić zawsze w naszej parafii. Codziennie się o niego modlę i nie pozwolę żeby ktoś od nas z miasta splamił takiego księdza którego kocham jak własnego syna!!

  2
  1
 9. Staśka sklep okolice Koniecpola pisze:

  Jako sprzedawczyni w mordowni gdzie piją słyszałam o tym księdzu same superlatywy widocznie komuś jest niewygodny i chcą go zniszczyc..!

  2
  2
 10. anka pisze:

  Bronie tego księdza! Przyjeżdżał w każdą pierwszą sobotę do mojego dziadka ze spowiedzią i komunią. Nigdy nie chciał brać pieniędzy. Inni księża wyspowiadali i szybko wychodzili a on zawsze został, porozmawiał z dziadkiem podtrzymał go na duchu prawdziwy Boży ksiądz. Dziadek dosłownie płakał jak odszedł na inną parafie. Dziś nie ma takich wspaniałych księży. Dziś takich się niszczy, aby zostali bylejacy…!

 11. Roksana pisze:

  Byłam z nim na pielgrzymce do Częstochowy na spotkanie do parafii św Józefa w Częstochowie u brata Daniela charyzmatyka. Cichy, spokojny święty kapłan. Dziwię się że od nas w mieście ktoś chce go zniszczyć. Zawsze miły, spokojny Boży ksiądz. Moja szwagierka uczyła w tej szkole gdzie On uczył. Uczennice latały za księdzem jak głupie! Miły przystojny Święty Ksiądź. Jak można tak wspaniałego księdza tak zniszczyć!! Ludzie od nas z miasta widać Boga się nie boją i z ludźmi się nie liczą…

  2
  1
 12. Mirek pisze:

  Prędzej mi kaktus wyrośnie na ręce niż uwierzę w winę tego ksiedza!

 13. Iza pisze:

  Młody wspaniały ksiądz, uwielbiany przez ludzi i te niesłuszne zarzuty to wszystko mi jakoś nie pasuje.. Podpisuję się pod tym że nie wierzę w jakąkolwiek winę tego ksiedza! Był u nas po kolędzie po tej wizycie zaczęłam wierzyć że są jeszcze księża z powołania. Zaczęłam chodzić częściej do kosciola. Nie dajmy się zwariować ja nigdy nie uwierze w te pseudo zarzuty pod adresem tego księdza. Biło aż od niego dobro i serdeczność więc nigdy w jakąkolwiek winę tego księdza nie uwierzę. Tym bardziej że ja i moja rodzina utrzymywała z nim kontakt nawet jak odszedł od nas. Zawsze pamiętał o naszych imieninach i zawsze pomógł gdy człowiek potrzebował pomocy…

  2
  1
 14. Kaczyńska pisze:

  Widać wnuczka podała się do dziadków. Oni sądzą się z wszystkimi sąsiadami dokoła i nawet księdzu nie odpuszczą. Szkoda słów na tą rodzinę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *