lekkie zachmurzenie
13°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najlepszy
01 grudnia 2019 r. | 10:27
1

226 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorsi byli Jacek Swojnóg i Zbigniew Lamch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najlepszy”

  1. robotnik pisze:

    No i brawo. Chociaz jeden porzadny czlowiek w gminie. Jedyny ktory glosno mowi o spalarni. Bo oczywiscie Burmistrz chce wszystko uciszyc. Tak trzymac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *