całkowite zachmurzenie
poniedziałek
Reklama
fot. Jura bus
Nowy rozkład jazdy relacji Nakło – Koniecpol
05 kwietnia 2021 r. | 12:16
0

Firma MAT-BUS Grzegorz Matyja przedstawiła nowy rozkład jazdy autobusu na linii Nakło - Koniecpol przez Lelów.

Nowy rozkład będzie obowiązywać od 12 kwietnia 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

nowy rozkład:

Kierunek Koniecpol - godziny odjazdów
1 Nakło 07:05 08:45 12:30 15:15
2 Paulinów 07:10 08:50 12:35 15:20
3 Biała Wielka Remiza OSP 07:14 08:54 12:39 15:24
4 Lelów Szkoła 07:16 08:56 12:41 15:26
5 Lelów Rynek 07:19 08:59 12:44 15:29
6 Zbyczyce Targowisko 07:22 09:02 12:47 15:32
7 Posłoda 07:25 09:05 12:50 15:35
8 Drochlin wieś 07:27 09:07 12:52 15:37
9 Celiny 07:29 09:09 12:54 15:39
10 Podlesie 07:32 09:12 12:57 15:42
11 Zagacie 07:37 09:17 13:02 15:47
12 Stary Koniecpol ul. Częstochowska 07:39 09:19 13:04 15:49
13 Koniecpol ul. Rynek 07:44 09:24 13:09 15:54
14 Koniecpol ul. Armii Krajowej – Szkoła 07:48 09:28 13:13 15:58

Kierunek Nakło - godziny odjazdów
1 Koniecpol ul. Armii Krajowej – Szkoła 07:50 10:00 14:30 16:00
2 Koniecpol ul. Rynek 07:54 10:04 14:34 16:04
3 Stary Koniecpol ul. Częstochowska 07:59 10:09 14:39 16:09
4 Zagacie 08:01 10:11 14:41 16:11
5 Podlesie 08:06 10:16 14:46 16:16
6 Celiny 08:09 10:19 14:49 16:19
7 Drochlin wieś 08:11 10:21 14:51 16:21
8 Posłoda 08:13 10:23 14:53 16:23
9 Zbyczyce Targowisko 08:16 10:26 14:56 16:26
10 Lelów Rynek 08:19 10:29 14:59 16:29
11 Lelów Szkoła 08:22 10:32 15:02 16:32
12 Biała Wielka Remiza OSP 08:24 10:34 15:04 16:34
13 Paulinów 08:28 10:38 15:08 16:38
14 Nakło 08:33 10:43 15:13 16:43



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *