całkowite zachmurzenie
Oceń radnego: Leszek Pokorski najgorszy
21 lutego 2021 r. | 13:34

1156 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Rafał Chojnacki. Najgorszy był Leszek Pokorski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Leszek Pokorski najgorszy”

1. Bronek pisze:

Czyżby pan Pokorski zadał niewygodne pytania włodarzom których nie było na wcześniej ustalonej liście pytań na sesję 😂😂😂😂

• Kolega pisze:

No takim sposobem.sie niszczy wszystko. Włodarze chca zeby wszyscy tańczyli jak oni nie grają. Nieważne ze nic dobrego to nie wnosi dla nas. A jak ktos sie stara i chce cos dla Kpola zrobic i pytania zadaje niewygodne to zly….oj wladza do wymiany

2. robotnik pisze:

Nasza władza nie lubi jak ktos ma inne zdanie niz oni. A po to jest chyba Rada, zeby radzic i rozwiazywac sytuacje. No ale w przypadku naszej Rady, Rada swojego glosu nie ma, wszysttko jest scenariuszem napisanym przez szefów. Taki wierszyk byl kiedys, jego fragment jak ulal pasuje do tego co sie dzieje w gminie…
    Cytuje:
    Nie krytykuj nie podskakuj
    Siedź na dupie i przytakuj.
    Lecz nie przejmuj się swą rolą
    Bo i tak Cię o p i e r d o l ą.

3. Anna pisze:

Gdzie radni? gdzie burmistrz? Byli na targowisku? zapewne nie. Od lat to miejsce woła o pomstę do nieba…jakim prawem pobieranie opłaty za ten chlew!!!! Zwykłe złodziejstwo!

• Zofia pisze:

A drogi? Masakra. Dziura na dziurze. A tak sie chwala wszem.i wobec ile to drog zrobili…wazne, ze Rzeczna piekna. Chwalic sie potrafia. Celebryci za dyche

• Myrcha pisze:

Ludziom biznesy padaja w czasie pandemii, ale wladza im noe chce pomoc, bo.lepiej se pokoje w gminie na nowo meblowac. Zenada normalnie. Co tam.dobro mieszkancow ich 4 litery najwazniejsze. A tak sie chwala na miescie, ze tyle pomogli. Komu sie pytam chyba sami sobie albo swoim pociotkom.