całkowite zachmurzenie
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Leszek Pokorski najgorszy
21 lutego 2021 r. | 13:34
6

1156 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Rafał Chojnacki. Najgorszy był Leszek Pokorski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Leszek Pokorski najgorszy”

 1. Bronek pisze:

  Czyżby pan Pokorski zadał niewygodne pytania włodarzom których nie było na wcześniej ustalonej liście pytań na sesję 😂😂😂😂

  57
  • Kolega pisze:

   No takim sposobem.sie niszczy wszystko. Włodarze chca zeby wszyscy tańczyli jak oni nie grają. Nieważne ze nic dobrego to nie wnosi dla nas. A jak ktos sie stara i chce cos dla Kpola zrobic i pytania zadaje niewygodne to zly….oj wladza do wymiany

   46
 2. robotnik pisze:

  Nasza władza nie lubi jak ktos ma inne zdanie niz oni. A po to jest chyba Rada, zeby radzic i rozwiazywac sytuacje. No ale w przypadku naszej Rady, Rada swojego glosu nie ma, wszysttko jest scenariuszem napisanym przez szefów. Taki wierszyk byl kiedys, jego fragment jak ulal pasuje do tego co sie dzieje w gminie…
  Cytuje:
  Nie krytykuj nie podskakuj
  Siedź na dupie i przytakuj.
  Lecz nie przejmuj się swą rolą
  Bo i tak Cię o p i e r d o l ą.

  45
 3. Anna pisze:

  Gdzie radni? gdzie burmistrz? Byli na targowisku? zapewne nie. Od lat to miejsce woła o pomstę do nieba…jakim prawem pobieranie opłaty za ten chlew!!!! Zwykłe złodziejstwo!

  35
  • Zofia pisze:

   A drogi? Masakra. Dziura na dziurze. A tak sie chwala wszem.i wobec ile to drog zrobili…wazne, ze Rzeczna piekna. Chwalic sie potrafia. Celebryci za dyche

   23
  • Myrcha pisze:

   Ludziom biznesy padaja w czasie pandemii, ale wladza im noe chce pomoc, bo.lepiej se pokoje w gminie na nowo meblowac. Zenada normalnie. Co tam.dobro mieszkancow ich 4 litery najwazniejsze. A tak sie chwala na miescie, ze tyle pomogli. Komu sie pytam chyba sami sobie albo swoim pociotkom.

   10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *