zachmurzenie duże
10°
środa
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy
18 lipca 2021 r. | 08:01
1

744 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepsza okazała się Aneta Chrzuszcz. Najgorszy był Zbigniew Domoradzki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy”

  1. gość pisze:

    mają jeszcze czas na te bzdury?? rozumiem że koniecpolscy celebryci mają czas na wszystko zwłaszcza na pomoc ale tylko w świetle kamer…innych czynności nie relacjonują

    31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *