całkowite zachmurzenie
niedziela
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
W Koniecpolu wybudują przedszkole wraz ze żłobkiem za 10 mln zł
26 stycznia 2021 r. | 13:14
6

Na drugi kwartał 2021 roku, gmina Koniecpol przewiduje rozpisanie przetargu na budowę przedszkola wraz ze żłobkiem w Koniecpolu w formule zaprojektuj i wybuduj.

Inwestycja ta może kosztować gminę aż 10 mln zł. Będzie to największa inwestycja w gminie w 2021 roku.

Z planem zamówień publicznych na ten rok można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “W Koniecpolu wybudują przedszkole wraz ze żłobkiem za 10 mln zł”

 1. Anita pisze:

  Super naprawdę przedszkole nr 2 to wola o to od dawna. Jest w stanie fatalnym obskurne mury brak sali gimnastycznej niewyposażony plac zabaw. O tym miejscu władza od lat zapominała. Jedynie pytanie po co kolejny żłobek jak w tym obecnym jest kilkoro dzieci. Taki był potrzebny a jak przyszło co do czego to brak chętnych. Ponoć cena żłobka zaporowa dla przeciętnego Kowalskiego

  40
 2. gosc pisze:

  Rozsądniej będzie otworzyć DPS niż kolejny żłobek bo biorąc pod uwagę jakie są perspektywy rozwoju dzieci w Koniecpolu i ile jest miejsc pracy dla młodych to za chwilę społeczność koniecpolska będzie się składać jedynie z seniorów bo większość młodych będzie uciekać za pracą.

  52
 3. Maryna pisze:

  Tylko Gmina pozostanie jak zawsze ze swoimi rycerzami nieudolnymi.

  36
 4. Boryna pisze:

  Rycerze powinni juz dawno zs,sceny zejsc. Chwalic sie tylko potrafia co wcale nie idzie w parze z efektami. Dziwne, ze o niewygodnych dla rycerzy sprawach, ktore rozkopali i zostawili juz sie tu nie pisze

  27
 5. skała pisze:

  Ponad 600 mieszkańców Koniecpola pracuje poza gminą!!! https://www.polskawliczbach.pl/gmina_Koniecpol

  14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *