słabe opady deszczu
Wojewoda unieważnił Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi!
29 kwietnia 2020 r. | 12:14

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Miejskiej w Koniecpolu. Chodzi o uchwałę nr XXII/184/2020 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 19 marca 2020 roku w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta i Gminy Koniecpol.

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

3 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi!”

1. Koniecpol city pisze:

Jaki pan taki kram…czego.sie nie dotkna to.spie…wpadka za wpadla..tak.to.jest jesli zamiast myslec i pracowac kawusie sie popija..chyba tych taczek.wiecej trzeba bedzie.

2. polak pisze:

Wcale sie nie dziwie nie czytaja przepisow i ustaw skad ja to znam, pewnie swoich przepisow sie trzymali 😁

3. ja pisze:

Ciekawe ,gdzie w Koniecpolu jest jakies schronisko dla zwierzat?
    Kto mial by te pieniadze dostawac ?