śnieg
poniedziałek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Znamy nowego kierownika Centrum Integracji Społecznej w Koniecpolu
09 grudnia 2019 r. | 11:18
4

Trzy osoby zgłosiły się w rekrutacji na stanowisko Kierownika Centrum Integracji Społecznej w Koniecpolu. Wszystkie trzy z Koniecpola: Ewa Pudło, Bartłomiej Sobczak i Anna Tkacz.

W wyniku przeprowadzonego naboru, kierownikiem została Ewa Pudło.

Co ciekawe, 27 listopada jeden z komentujących ogłoszenie o konkursie przewidział, że to właśnie Ewa Pudło wygra ten konkurs (komentarze możecie przeczytać TUTAJ), mimo iż nie znał kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu.

To z pewnością jest zbieg okoliczności.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Znamy nowego kierownika Centrum Integracji Społecznej w Koniecpolu”

 1. robotnik pisze:

  Konkurs był ściemą. od poczatku wiadomo było, że Pani Ewa Pudło wygra, Zmiana Komisji była odpowiedzia na moj komentarz. Nie ukrywajmy jednak, że pracownik zawsze jest lojalny wobec szefa. wiec zmieniajac sklad komisji na inne osoby z gminy Burmistrz chciał wyjsc z trwarza (hahaha) od dawna sie mówi, że pracownicy Urzedu się boja swoich szefow i wypelniaja ich polecenia. Takze tak czy siak wynik był z góry ustalony. a podejrzewam, że pani Ewa z gówy znała pytania jakie mogły paść podczas rozmowy, więc w dobie inernetu mogła się doskonale przygotować. wyryte pojecia na blache to nie wszystko. trzeba je umiec wdrozyc w zycie. Cóż widac dla naszego młodszego burmistrza niewaze sa interesy ludzi, przyjażń góra, nieważne ze kosztem ludzi. bardzo to przykre

  122
  3
  • robotnik pisze:

   Wooow . Widze, że jest nas trochę. Super. Trzeba działać, żeby Burmistrzowie sobie z Urzędu prywatnego folwarku nie zrobili. Działajcie ludziska. Trzeba zrobic porzadek. Niech nas wreszcie zaczna szanować. A nie chodza po Urzedzie z głowami do góry, wielcy panowie. Ich nadrzedbym celem powinno byc dbanie o dobro gminy i jego mieszkanców a nie robienie sobie z Urzedu prywatnej firmy i dbanie o wlasne tyłki. Pozdrawiam

   52
 2. Kalina pisze:

  No wlasnie. Ja tam.bylam.ostatnio to ten mlodszy burmistrz to sie taki niemily zrobil jakby kim Bog wie byl. No.i wlasnie same kolezabki jego.tam.pracuja.

  17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *