zachmurzenie umiarkowane
-9°
-9°
poniedziałek
Reklama
Za nami Jarmark Bożonarodzeniowy w Koniecpolu
17 grudnia 2019 r. | 13:47
2

Po raz trzeci mieszkańcy Koniecpola, gminy Koniecpol i goście uczestniczyli w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Jarmarki przedświąteczne stały się już tradycją w naszym mieście.

Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie z jakim przedszkola, szkoły, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich, lokalni rękodzielnicy przygotowują się do tego wydarzenia. Starannie udekorowane stoiska, piękne ozdoby, smakowite potrawy – wszystko to wpływa na tą niepowtarzalną atmosferę imprezy. Niezmiernie raduje fakt, że Jarmark Bożonarodzeniowy to okazja do ostatnich przedświątecznych zakupów ale też spaceru rodzinnego czy spotkania ze znajomymi. Nie bez znaczenia są występy dzieci i młodzieży, które pod okiem nauczycieli spędzają długie godziny przygotowując się do prezentacji na scenie na koniecpolskim Rynku.

Burmistrz Ryszard Suliga i dyrektor Arleta Olszewska - Lorin dziękują wszystkim osobom, które swoją pracą przyczyniły się do organizacji i uświetnienia Koniecpolskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2019.

Arleta Olszewska - Lorin /Dom Kultury, UMiG/2 odpowiedzi na “Za nami Jarmark Bożonarodzeniowy w Koniecpolu”

 1. gosc pisze:

  Czy to legalne że “redaktor” kopiuje w całości artykuły ze stron koniecpol.pl oraz koniecpol.info?

  4
  10
 2. Robotnik pisze:

  A czy to legalne, ze pol urzedu na stanowiskach to przyjaciele Mlodego? Prosze was…pankwie stworzyli sobie chwalebne strony dla wlasnego poklasku…moze jeszcze eseje pisza na swoja czesc. Pan Readaktor porusza sprawy czasem niewygodne dla “burmistrzow” i chwala mu za to. Oh …oglaszam konkurs na speca od nieudolnosci obu panow.

  12
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *