zachmurzenie duże
12°
12°
czwartek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Miejska Przychodnia Rejonowa w Koniecpolu
20 listopada 2020 r. | 13:09
8

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Miejska Przychodnia Rejonowa w Koniecpolu.

Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.8 odpowiedzi na “Konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Miejska Przychodnia Rejonowa w Koniecpolu”

 1. Joszko Broda pisze:

  Jak wiesc gminna niesie ośrodek ma już dyrektora, wczytujac się w Internet to można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na temat tego Pana ? przysługa bufona wobec mocodawcy swego wykonana ??? coraz ciekawiej na tych stołkach koniecpolskich

  104
  8
 2. Milka pisze:

  Przeciez wszystkie konkursy w gmimie da rospisane pod kogos. Musza sie odbyc, zeby nam.geby pozamykac. A i tak wiadomo, ze na te stanowiska sa juz przyjaciele gory dopasowani. Zenada normalnie

  44
  5
 3. Mietek pisze:

  A co w Czewie nie bylo miejsca dla skandalisty…

  19
  5
 4. Zadowolony pacjent pisze:

  Najlepiej jak zwykle oceniać anonimowo. Ale i tak wiadomo! kto jest inicjatorem tych wpisów ! Wstyd! jak się Pan nie wstydzi!
  A przecież liczyć się powinno tylko jedno! aby ludzie koniecpolscy mieli dobre leczenie bo na to właśnie zasługują! Nie dajcie się ludzie manipulować?
  Obecny dyrektor to dobry i pobożny człowiek, który nie zasłużył na takie słowa i takie traktowanie !

  6
  16
 5. Jarosław 2 pisze:

  Nie osądzajcie nikogo byście sami nie byli sądzeni.
  Jedno jest pewne , wreszcie pracownicy i pacjenci zaczynają być zadowoleni tak jak powinno być dawno.
  Po wcześniejszych wpisach widać że nie wszystkim się to podoba, gdyż nadciąga koniec bezczelnej samowolki, kosztem biednych ludzi szukających pomocy w chorobie.

  7
  12
 6. Rozsądny pisze:

  Ludzie jest nadzieja na normalność nie psujcie tego.

  7
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *