zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
Orange
Znikome zainteresowanie budową wieży radiotelekomunikacyjnej w Aleksandrowie
15 czerwca 2020 r. | 11:36
5

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu informuje, że do jutra można zgłaszać uwagi w sprawie budowy instalacji radiokomunikacyjnej „Aleksandrów – Wieża”. Niestety, mimo nagłośnienia medialnego, zainteresowanie wnoszeniem uwag w tej sprawie jest znikome.

W związku z prowadzonym postępowaniem administracyjnym w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na „Budowie instalacji radiokomunikacyjnej Orange Polska S.A. „ALEKSANDRÓW - WIEŻA” na działce nr ewid. 571, obręb Michałów, gm. Koniecpol i zgodnie z wydanym w dniu 25.05.2020 r. obwieszczeniem o wszczęciu postępowania, strony postępowania mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy oraz składać uwagi oraz wnioski w powyższej sprawie do dnia 16 czerwca 2020 r.5 odpowiedzi na “Znikome zainteresowanie budową wieży radiotelekomunikacyjnej w Aleksandrowie”

 1. Gosc pisze:

  Przeciez ludzie sie boja cokolwiek.zrobic, zemsta wlodarzy ich przeraza. Wszyscy wiedza, jak.sa zawistni. Zwlaszcza ten mlodszy…przeciez to widac wystarczy tylko na twarz spojrzec…

  32
  • Ivan pisze:

   A Redaktor to coś od siebie może napisze? a nie tylko kopiuj wklej. Chętnie dowiemy się czegoś więcej, a tu tylko chwytliwy tytuł Pana autorstwa…

   24
   • leo pisze:

    Pan Redaktor odkąd musi pisać tylko dobrze o gminie to niestety chwyta się różnych sztuczek aby ktoś jeszcze zechciał wejść na jego stronę..

    29
    • gosc pisze:

     Redaktorku .
     A moze byt tak jakis arty. odnosnie tworzenia nowych miejsc pracy, jakies dane wykresy , moze jakies info o dzialaniach Urzedu w sprawie sciagania inwestorow , cos co pozwoli mieszkancom miec jakie kolwiek nadzieje na prace w miescie ?
     Bo jakos tak cicho w tym kier. od kilkudziesieciu lat ?

     12
     • gosc pisze:

      Bo czlowiek tak siedzi i sie zastanawia czy sprzedawac ojcowizne zanim jest jeszcze cos warta i emigrowac gdzies w glab Polski za lepszym zyciem .
      Czy jednak poczekac bo sa jakies konkretne widoki na przyszlosc

      12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *