zachmurzenie duże
12°
12°
czwartek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Allegro Bystrzanowice najlepsi w Koniecpolskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej
03 lutego 2020 r. | 11:40
2

26 stycznia na Hali Sportowej w Koniecpolu odbyła się ostatnia kolejka spotkań Koniecpolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020. Organizatorem rozgrywek był Urząd Miasta i Gminy Koniecpol i Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniecpolu. Tradycyjnie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn, które rozgrywały swoje mecze w niedzielne popołudnia.

Tryumfatorem Ligi została drużyna Allegro Bystrzanowice. Zespół reprezentujący Gminę Janów był bezkonkurencyjny wygrywając sześć spotkań, a tylko jedno remisując . Drugie miejsce zajęła drużyna z Przyrowa , która wyprzedziła zespół AJ Jubiler Lelów. Najlepszym zespołom Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol pan Ryszard Suliga , Członek Zarządu Powiatu Częstochowskiego pan Gwidon Jelonek i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Koniecpolu pan Wojciech Skrobich wręczyli puchary , medale i pamiątkowe medale. Przyznano również nagrody indywidualne. Za najlepszego bramkarza uznano Marcina Wawszczaka z Stanisławic a tytuł najlepszego zawodnika ligi przypadł Krzysztofowi Minorowi z Allegro Bystrzanowice . Organizatorzy pragną podziękować sędziemu Ligi panu Mariuszowi Bobrowskiemu za profesjonalizm i wzorowe prowadzenie zawodów, zawodnikom za sportową walkę w duchu fair play oraz kibicom za kulturalny doping. Miejmy nadzieję, że kolejna edycja rozgrywek będzie równie udana i dostarczy nam wiele emocji.

Tabela Koniecpolskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej 2019/2020:
1. Allegro Bystrzanowice
2. Januszki Piwne Brzuszki
3. SJ Jubiler
4. No Name
5. Biały Ług
6. Stanisławice
7. Junior
8. FC Dzik

Autor: Dariusz Saternus /UMiG Koniecpol/2 odpowiedzi na “Allegro Bystrzanowice najlepsi w Koniecpolskiej Lidze Halowej Piłki Nożnej”

 1. Obserwator pisze:

  Panie Burmistrzu wstydził by się Pan fotografować z piłkarzami, a pisze to dlatego ze Pana drużyna gra i przebiera się w takich warunkach ze wstyd na cała Polskę, wsparcie jakie widzę z waszej strony w stronę klubu Pilica Koniecpol jest karygodne, żadne małe miasteczko tak parszywie nie traktuje swojej drużyny.

  62
  • Miejscowy pisze:

   Przecież oni tylko to potrafią robić. Fotografowac sie przy róznych okazjach, chwalą sie przy tym. Co ich obchodzi w jakich warunkach druzyna musi funcjonować, oni dbaja tylko o swoja druzyne, druzyne pierscienia z Urzedu, swoich znajomych przez siebie zatrudnionych. Dla nich wszystko a dla reszty guzik z pętelka albo i bez

   38

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *