zachmurzenie duże
czwartek
Reklama
Będzie naprawa dróg powiatowych w gminie Koniecpol
15 czerwca 2023 r. | 11:35
0

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie rozstrzygnął przetarg na remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych i wojewódzkich przy użyciu emulsji szybko rozpadowej i grysów bazaltowych o wym. 2 ÷ 5 mm wbudowanych pod ciśnieniem przy użyciu remontera, przy średniej głębokości ubytków 2 ÷ 6 cm na terenie ODM 1 Rudniki, ODM 2 Koniecpol i ODM3 Poczesna.

Drogi powiatowe zostaną naprawione m.in. na terenie gminy Koniecpol.

Przetarg został podzielony na trzy zadania:

Zadanie nr 1:
Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych przy użyciu emulsji szybko rozpadowej i grysów bazaltowych o wym. 2÷ 5 mm wbudowanych pod ciśnieniem przy użyciu remontera, przy średniej głębokości ubytków 2÷ 6 cm na terenie ODM 1 Rudniki w okresie od podpisania umowy przez sześć miesięcy z podziałem na etapy:
- I Etap obejmuje remonty cząstkowe nawierzchni dróg po okresie zimowym wykonane w okresie od podpisania umowy przez dwa miesiące wg bieżących potrzeb i zleceń.
- II Etap obejmuje okres od zakończenia I Etapu przez kolejne cztery miesiące wg bieżących potrzeb i zleceń, oraz usuwanie uszkodzeń zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego nie później niż 24 godziny od zgłoszenia.

Zadanie nr 2:
Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych i wojewódzkich przy użyciu emulsji szybko rozpadowej i grysów bazaltowych o wym. 2÷ 5 mm wbudowanych pod ciśnieniem przy użyciu remontera, przy średniej głębokości ubytków 2÷ 6 cm na terenie ODM 2 Koniecpol w okresie od podpisania umowy przez sześć miesięcy z podziałem na etapy:
- I Etap obejmuje remonty cząstkowe nawierzchni dróg po okresie zimowym wykonane w okresie od podpisania umowy przez dwa miesiące wg bieżących potrzeb i zleceń.
- II Etap obejmuje okres od zakończenia I Etapu przez kolejne cztery miesiące wg bieżących potrzeb i zleceń, oraz usuwanie uszkodzeń zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego nie później niż 24 godziny od zgłoszenia.

Zadanie nr 3:
Remont cząstkowy nawierzchni dróg powiatowych i wojewódzkich przy użyciu emulsji szybko rozpadowej i grysów bazaltowych o wym. 2÷ 5 mm wbudowanych pod ciśnieniem przy użyciu remontera, przy średniej głębokości ubytków 2÷ 6 cm na terenie ODM 3 Poczesna w okresie od podpisania umowy przez sześć miesięcy z podziałem na etapy:
- I Etap obejmuje remonty cząstkowe nawierzchni dróg po okresie zimowym wykonane w okresie od podpisania umowy przez dwa miesiące wg bieżących potrzeb i zleceń.
- II Etap obejmuje okres od zakończenia I Etapu przez kolejne cztery miesiące wg bieżących potrzeb i zleceń, oraz usuwanie uszkodzeń zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego nie później niż 24 godziny od zgłoszenia.

Na remont dróg m.in. w gminie Koniecpol, PZD wyda 137 329,50 zł. Wykonawcą zadania będzie firma REZ-Drogpol s.c. z Jaskrowa.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *