zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Chcą przetwarzać odpady biodegradowalne w Koniecpolu
04 czerwca 2020 r. | 12:49
4

Do 2 lipca będzie można się zapoznać z dokumentacją nowo planowanej inwestycji w gminie Koniecpol - budowa zakładu produkcji nawozów organicznych z odpadów biodegradowalnych oraz energii elektrycznej w skojarzeniu na działce nr ew. 8773 w Koniecpolu.

Burmistrz Koniecpola poinformował, że zostało wszczęto postępowanie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Chcą przetwarzać odpady biodegradowalne w Koniecpolu”

 1. Anna pisze:

  No tak sprzeciw mieszkanców sie nie liczy zgóry bylo ustalone że ta śmierdzialnia będzie ważne że ktoś na tym zarob?????

  98
  1
  • gość pisze:

   jaka władza takie rządy… zarośniemy w śmieciach i smrodzie

   98
   1
   • amadeusz pisze:

    a co ich to obchodzi, oni mieszkaja w innych czesciach Kpola. jeden na ranczu drugi ma posesyje też. Burżuje Koniecpolscy. szkoda, że zamiast zajmowac istotnymi sprawami dla gminy jaja sobie robia wiecznie z nas. w gminie dwa razy tyle urzedników niż za poprzedniej władzy. a tak sie burmistrz deklarowal ze mu zastepca niepotrzebnya tu masz ojciec dyrektor sie znalazł i pozatrudniał se kolezaneczki/ Smiech na sali

    60
 2. gosc pisze:

  Wladza Koniecpola .
  Smiechu warta jeden drugiego kryje i jeden przeciw drugiemu nic nie zrobi

  23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *