zachmurzenie małe
piątek
Reklama
mapio.net
Co dalej z budynkiem dworca PKP?
28 czerwca 2021 r. | 08:00
0

Nie będzie drugiej przebudowy budynku dworca kolejowego Koniecpol Centrum, ale będzie nowy przystanek kolejowy. Sam budynek należący do PKP został jakiś czas temu wyremontowany. W Rządowym Programie budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025 znalazły się pieniądze "na przebudowę", ale nie całego dworca jak wcześniej pisałem, a przystanku kolejowego.

Budowa nowego przystanku kolejowego ma zwiększyć dostępność kolei PKP w Koniecpolu.

A co z budynkiem dworca? Wyremontowany budynek stoi i praktycznie jest niewykorzystany. Może warto nim się zainteresować? Może Burmistrz Ryszard Suliga i cała Rada Miejska w Koniecpolu zainteresuje się tym tematem i wykorzystają ten budynek do celów miejskich?

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *