pochmurnie
-1°
-4°
poniedziałek
Reklama
Dariusz Saternus nowym dyrektorem UMiG w Koniecpolu!
31 marca 2023 r. | 12:05
5

Dariusz Saternus od 1 kwietnia będzie nowym dyrektorem Urzędu Miasta i Gminy w Koniecpolu. Saternus, dotychczasowy radny, zrzekł się mandatu radnego miejskiego.

Dariusz Saternus zastąpi na stanowisku dyrektora Gwidona Jelonka, który został etatowym członkiem zarządu powiatu częstochowskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Dariusz Saternus nowym dyrektorem UMiG w Koniecpolu!”

 1. gosc pisze:

  Zapewne na sztucznie stworzonym stanowisku i zupełnie zbędnym potrzebny jest człowiek wysoko wykwalifikowany tak jak poprzedni derektor a takich szukać tylko w kręgu ludzi wzajemnej adoracji….stąd brak konkursu i powołanie kolejnego specjalisty..

  24
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Kariera od nauczyciela wf-u, jako radny chyba po śmierci… 🙁 kierownik hali sportowej, kariera szła w górę dzięki burmistrzowi, teraz faktycznie nie ujmując mu wykształcenia i zaangażowania, może lepiej gdyby skupił się na takim dobrym stopniu nako świetny nauczyciel, dyrektorem się bywa nauczycielem się jest… Ale warto być kimś dla własnego interesu, rozdawać stanowiska w szkołach. Jeśli coś pomyliłem przepraszam, ale lepiej być dobrym nauczycielem jakim jesteś

  13
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Sorki, nie warto być kimś

 4. Ernest pisze:

  Stanowisko wice burmistrza musiało być zlikwidowane w ramach naprawy budżetu ale w zamian tego powstało stanowisko Dyrektora który w rzeczywistości jest wice burmistrzem.

  W teorii wice burmistrza nie ma a w praktyce jest dyrektor który defekto pelni funkcję wice burmistrza.

  Da się oszukać system?

  No da i to zgodnie z prawem.

 5. Koniecpol pisze:

  jakie oszczędności powstały po likwidacji stanowiska zastępcy burmistrza skoro w te miejsce powołano dyrektora biura burmistrza?

  Pierwszy dyrektor biura został zabrany ze szkoły bo wybory się zbliżały i trzeba było przyciągnąć głosy nauczycieli.

  Dla czego nie było konkursu na to stanowisko ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *