zachmurzenie umiarkowane
14°
12°
niedziela
Reklama
fot. UMiG
Dobiega końca asfaltowanie pierwszego odcinka ulicy Kolejowej
18 listopada 2019 r. | 12:36
1

Na ulicach: Kolejowej, Zamkowej i Tarchalskiego zakończono budowę oświetlenia ulicznego. W tym rejonie dobiega też końca inwestycja związana z przebudową ulicy Kolejowej.

Przebudowa ulicy Kolejowej realizowana jest na długości 928 m. Obejmuje przebudowę nawierzchni chodników, o powierzchni 1945m2, wykonanie zjazdów i miejsc postojowych dla samochodów osobowych, budowę poboczy z kruszywa łamanego. Przyjęta szerokość jezdni bitumicznej wynosi 6,0 m z uwagi na wzmożony ruch pojazdów do znajdujących się wzdłuż drogi punktów przemysłowych i usługowych. W ramach inwestycji powstaje również chodnik lewostronny o szerokości 2,0 m. W ramach zadania wykonano czyszczenie rowów, odmulenie dna rowów z wyprofilowaniem skarp. Przewidziano również pasy zieleni, na których, na przygotowanym podłożu humusowym, wykonane zostaną trawniki dywanowe. /UMiG/Jedna odpowiedź do “Dobiega końca asfaltowanie pierwszego odcinka ulicy Kolejowej”

  1. Greg pisze:

    Na zamkowej to raczej nic nie było robione!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *