zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
Dziś spotkanie ws. budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Koniecpolu
16 lipca 2020 r. | 12:32
0

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu informuje, że w dniu 16.07.2020 r. w godz. 16.00 - 18.00 w domku myśliwskim przy ul. Łąkowej odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w sprawie prowadzonej inwestycji pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci wodociągowej w dzielnicy Słowik w ramach kontynuacji etapu I budowy kanalizacji w Koniecpolu, obejmującej ul. Jodłową, Łąkową, Brzozową, Bukową, Akacjową, Topolową, Wesołą, Willową, Górną i Słowik.

Celem spotkania będzie omówienie zasad i sposobu rozliczania budowy przyłączy indywidualnych oraz sprawy bieżące związane z budową kanalizacji.

Uwaga: W związku z epidemią koronawirusa prosimy o zachowanie podczas spotkania zasady ograniczonej liczby osób i w miarę możliwości przychodzenia o różnych godzinach, jak również zakrywania ust i nosa.  /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *