zachmurzenie duże
27°
25°
wtorek
Reklama
Dziś spotkanie z inwestorem oczyszczalni odpadów!
25 września 2019 r. | 09:37
0

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu poinformował, że w związku ze złożonym wnioskiem o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na: "Budowie zakładu produkcji nawozów organicznych z odpadów biodegradowalnych oraz energii elektrycznej w skojarzeniu na działce nr 8773 w Koniecpolu" (teren po oczyszczalni KZPP), na prośbę inwestora – Centrum Energetyki Nawozowej Sp. z o.o. w Brzezinach, dziś o godz. 17.00 w Centrum Społeczno-Kulturalnym, ul Szkolna 1 w Koniecpolu odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące inwestycji.

Przekażcie tę informację zainteresowanym.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *