zachmurzenie umiarkowane
14°
12°
niedziela
Reklama
fot. WFOŚiGW
Gmina Koniecpol dołączyła do Programu Czyste Powietrze
11 lutego 2020 r. | 10:29
2

Od teraz wszystkie formalności związane z dofinansowaniem z Programu Czyste Powietrze mieszkańcy Koniecpola będą mogli załatwiać w swojej gminie. Nie będą już musieli jeździć do naszego biura w Częstochowie czy do siedziby w Katowicach. To ogromne ułatwienie dla potencjalnych beneficjentów” – mówi Tomasz Bednarek, prezes WFOŚiGW w Katowicach.

Koniecpol, to już 31 gmina, która dołączyła do Programu Czyste Powietrze. 10 lutego 2020 r. porozumienie, ustalające zasady wspólnej realizacji Programu, podpisali Tomasz Bednarek, prezes WFOŚiGW w Katowicach i Ryszard Suliga, burmistrz Koniecpola.

Współpraca z samorządami ułatwia mieszkańcom przystąpienie do Programu. Przeszkoleni przez specjalistów z WFOŚiGW w Katowicach samorządowcy przejmują bezpośredni kontakt z beneficjentami, pomagają im w wypełnianiu wniosków i na bieżąco korygują ewentualne błędy. Zainteresowanie Programem Czyste Powietrze jest bardzo duże. Jego celem jest poprawa efektywności energetycznej a także zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń powietrza. /WFOŚiGW/2 odpowiedzi na “Gmina Koniecpol dołączyła do Programu Czyste Powietrze”

 1. ja pisze:

  Tylko ze
  to co jest z dotacji to jest poprostu drogie ,

  15
 2. zatroskany pisze:

  jaka to prawda okaże się po czasie – droga przez Koniecpol też miała być z rondami a czy jest

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *