bezchmurnie
23°
20°
piątek
Reklama
Gmina Koniecpol pomogła DPS-owi w Blachowni
26 marca 2020 r. | 08:40
3

W ubiegłym tygodniu Burmistrz Koniecpola Ryszard Suliga ogłosił, że w Centrum Integracji Społecznej w Koniecpolu, pracownicy i ochotnicy zaczęli szyć maseczki ochronne w związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie naszego kraju. Zbiegło się to z apelem Domu Pomocy Społecznej w Blachowni, który zwrócił się do ludzi dobrej woli o dostarczanie materiałów ochronnych do tej placówki.

Postanowiłem napisać do Burmistrza Koniecpola w tej sprawie. Poprosiłem go o nieodpłatne przekazanie maseczek na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Blachowni. Ku mojemu zaskoczeniu, wczoraj otrzymałem telefon z urzędu, że maseczki zostały dostarczone przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej Koniecpol II. Maseczki odebrał przedstawiciel DPS w Blachowni.

W czasach kryzysu trzeba sobie pomagać, dlatego gest Burmistrza Ryszarda Suligi jest godny naśladowania.

W imieniu społeczności w Blachowni, chciałbym mu za to tą drogą podziękować. Podziękowania również dla druhów OSP Koniecpol II za dostarczenie maseczek.

Brawo wy.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Gmina Koniecpol pomogła DPS-owi w Blachowni”

 1. obcy pisze:

  To może mieszkańcom,szlachetny burmistrz by pomógł?

  72
  • rudy pisze:

   Burmistrz pomogł ależ oczywiscie…doradzil, zeby pozostan w domu a zeby było łatwiej dokonać opłat podał numer kont na które, można dokonać opłat np za odpady komunalne. w momencie, kiedy wiele z nas jest zagrozonych utrata pracy, bądz już ja utraciło powinien chyba jakos umorzyc pewne opłaty, ale po co oni maja. Wstyd

   58
   1
 2. chochlik pisze:

  zapomnij ze nam w czyms pomoga, ważne żeby siebie lansować. Jeszcze nie uszyto piewszej maseczki a juz telewizja i portale internetowe donosiły jakich mamy pomysłowych włodarzy…i jak chojnie się dziela tym co kazali uszyć sprzataczkom szkolnym…najwazniejsze zeby media wiedzialy. Wielu osob szyje i jakos niky telewizji nieściaga, bo kazdy pomaga z serca i bezinteresownie…

  66

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *