zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
Gmina przystępuje do MPZP dla obszaru w rejonie ul. Armii Krajowej i ul. Chrząstowskiej w Koniecpolu
16 grudnia 2022 r. | 12:55
0

Burmistrz Koniecpola poinformował o o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ul. Armii Krajowej i ul. Chrząstowskiej w Koniecpolu.

Zainteresowani mogą składa ć wnioski do wyżej wymienionego projektu planu miejscowego. Wnioski należy składać na piśmie w Urzędzie Miasta i Gminy w Koniecpolu, ul. Chrząstowska 6A, 42- 230 Koniecpol, w terminie do dnia 13 stycznia 2023 r. Wniosek powinien zawiera ć nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Informuje się o możliwości zapoznania się z niezbędną dokumentacją sprawy w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol.

Zainteresowani mogą składać wnioski do prognozy oddziaływania na środowisko:
4) pisemnie w siedzibie Urzędu Miasta w Koniecpolu, 42-230 Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, 42-230 Koniecpol,
5) ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Miasta w Koniecpolu, 42-230 Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, 42-230 Koniecpol,
6) za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym na adres: /UMiGKoniecpol/EOD, umig@koniecpol.pl w terminie do dnia 13 stycznia 2023 r.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *