zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
Gmina uruchamia wewnętrzną komunikację autobusową dla mieszkańców
10 stycznia 2022 r. | 16:02
4

Gmina Koniecpol, działając jako organizator publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich z dniem 10 stycznia 2022 r., uruchamia bezpłatne połączenia o charakterze użyteczności publicznej. Rozkłady jazdy przedstawiono w załącznikach.

Na wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol pozyskano dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.

W ramach systemu komunikacji publicznej funkcjonować będzie sześć nowych linii autobusowych, które połączą sołectwa z miastem Koniecpol:

1. KONIECPOL - PĘKOWIEC PRZEZ ZARÓG, OBLASY

2. KONIECPOL - LUBORCZA PRZEZ KONIECPOL STARY

3. KONIECPOL - ŁYSAKÓW PRZEZ TEODORÓW

4. KONIECPOL - ŁABĘDŹ PRZEZ OKOŁOWICE

5. TERESÓW - RADOSZEWNICA PRZEZ STARY KONIECPOL

6. KONIECPOL - ŁYSINY PRZEZ ŁABĘDŹ

W przypadku ewentualnych uwag lub sugestii co do godzin kursowania autobusów Urząd Miasta i Gminy Koniecpol prosi o pisemny kontakt z Biurem Podawczym.

Pliki do pobrania4 odpowiedzi na “Gmina uruchamia wewnętrzną komunikację autobusową dla mieszkańców”

 1. Janina pisze:

  Bardzo dobra inicjatywa. Mega pożyteczna sprawa. Jest tylko jedno ale. Może za dużo wymagam ale gdzie są przystanki (wystarczy znak i oczywiście rozpiska, taka jak godziny odjazdów i numer lini) Widziałam jak kolo szkoły zatrzymują się chyba 2 albo 3 linie. Czy tak ciężko zrobić tabliczki z numerem linii jak również z dokładnym rozpisem a nie na płocie przyklejona tasma?!!!TROCHĘ TO SŁABE. NAPRAWDE. Poza tym jestem bardzo szczęśliwa, że mamy komunikację miejska w mieście. Brawo

 2. PIŁAX pisze:

  Podobno w jednym z pojazdów kręcono film PIŁA X, niech czerwuny nos ma się na baczności!!!!!!

 3. Gosc pisze:

  Komunikacja jest poto aby dowozić seniorów do Biedronki i utrzymać duże korporacje ponieważ tam przystanek jest szkoła to tylko jako dodatek. A gdzie praca dla ludzi tu niech się Pan Burmistrz wykaże swoją aktywnością.

  12
  3
 4. Robert pisze:

  Witam.
  Przy układaniu rozkładu uwzględniłbym jeszcze przystanki kolejowe np. Magdasz i tak ułożyć rozkład żeby autobus przejeżdżał 5-10 min po przyjeździe pociągu z częstochowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *