zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
fot. UMiG
Ile zarabiają urzędnicy w gminie Koniecpol?
02 sierpnia 2019 r. | 09:13
13

Zarobki w urzędach często są tematem tabu. Rzadko, który urzędnik wie, ile zarabia jego kolega czy koleżanka w pokoju. Wynagrodzenia osób publicznych są jawne. Zastanawiacie się, ile zarabiają w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol? Patrząc na inne urzędy w gminach powiatu częstochowskiego, w Koniecpolu urzędnicy zarabiają bardzo dobrze. Najwyższą pensję ma Burmistrz - 10180 zł brutto miesięcznie, najniższą młodsi referenci - 2900 zł brutto.

Pełną listę zarobków 31. pracowników znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Ile zarabiają urzędnicy w gminie Koniecpol?”

 1. On pisze:

  Bardzo przyzwoicie płacą

  26
  1
 2. Wolny pisze:

  Szkoda że poziom płac nie odpowiada poziomowi zaangażowania.

  25
  3
  • Kol pisze:

   A dziwisz się komuś że nie mają motywacji jak widzi takie zróżnicowanie w placach to budzi frustrację A założę się że jeden za najniższą ma zapierdalac za pięciu A reszta ma czas na wszystko

 3. Koniecpol koniec wszystkiego pisze:

  W tej gminie ciężko coś załatwić, jeszcze wielkie ,,ale” że przyszło się coś załatwić, kawkę tylko pić by chcieli w urzędzie.

  16
  3
 4. XXX pisze:

  Pracy brak , tylko potancowki i zabawy.

  14
  4
 5. P pisze:

  A niby taka biedna w gminie A zarobki jak za granicą ? Szkoda że władzy tylko żyję się dobrze w tym miasteczku A dla ludzi miejsc pracy brak.

  13
 6. mieszkaniec gminy Koniecpol pisze:

  Czy tak mają wyglądać kulisy demokracji?, pozycja, prestiż i odpowiedzialność równa się dobre wynagrodzenie, nie zgadzam się z tym to jest nie sprawiedliwe. Jak ma zabiegać o tą sprawiedliwość obywatel, który nie ma wpływu na taką sytuacje. Każdy oczekuje jak najlepszych zarobków okej, ale te płace przede wszystkim pozycje L.p. 1,2,4. co najmniej o parę dziesiąt procent za duże biorąc pod uwagę pozostałe mniejsze płace z tej tabelki. Kuleje ta demokracja,…. Młodzi uczciwi i sprawiedliwi, bierzcie sprawy w swoje ręce i zabiegajcie o sprawiedliwość startując w wyborach i zmieniając tę rzeczywistość na lepszą nie tylko dla wybranych….

  7
  1
 7. niesmak pisze:

  biorąc pod uwagę niektórych urzędników to masakra!!! wszystko z naszych podatków, a miasto podobno biedne?
  dlaczego biedne? przez tyle lat żaden liczący sie inwestor nie pozostał tutaj dłużej, nie dlatego że nie chciał tylko dlatego że władza nie stworzyła mu do tego warunków!!! Aby dalej ludziom wciskać kity i uzależniać od siebie, poco mieć mieszkańców którzy są niezależni i maja pracę? lepiej niech przychodzą i błagaja o pracę dla swoich dzieci!!!

 8. gosc pisze:

  A mialo byc zaciskanie pasa ,a tu prosze , zarobki urzednikow na miare obecnych czasow a bieda coraz wieksza ,za 10 ,15 lat beda same dziadki i babcie bo mlodzi uciekaja brak perspektyw do zycia z powodu braku pracy.
  coraz wiecej sklepikow upada bo ludzid nie msja pieniedzy, czy doczekamy sie inwestora w gminie ktory zapewni miejsca pracy ludziom ,
  Nadzieji nie ma a ona umiera ostatnia.

 9. Lok pisze:

  Niektóre pozycje z listy to bym odcięła O 40 procent ale 2900 zł za pracę to też żenada na zasiłku w Mopsie mam więcej bo ponad 4000

 10. Jok pisze:

  Urzednicy też płacę podatki tak da przypomnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *