zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
fot. Polsat News
Informacja urzędu w sprawie szczepień przeciw COVID-19 w gminie Koniecpol
29 stycznia 2021 r. | 15:16
0

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu informuje, że w związku z Narodowym Programem Szczepień w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol uruchomiona została specjalna infolinia dotycząca realizacji transportu pacjentów do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Bezpłatny przewóz przysługuje mieszkańcom Gminy Koniecpol posiadającym orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami oraz osobom mającym trudności z samodzielnym dotarciem do punktu szczepienia.

Pacjenci mogą zgłosić potrzebę świadczenia transportu w punkcie szczepień (podczas rejestracji), lub bezpośrednio u Koordynatora gminnego ds. transportu Pani Edyty Wierzbińskiej Kierownika MGOPS w Koniecpolu pod numerami telefonów /34/ 355-13-87 oraz 664-392-220, od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 15.00, w piątki w godz. 8.00-14.00.

Usługę dowozu do punktu szczepienia oraz odwozu do miejsca zamieszkania świadczą trzy jednostki ochotniczych straży pożarnych, tj. OSP Koniecpol II, OSP Stary Koniecpol i OSP Łysiny. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *