zachmurzenie duże
-4°
-4°
środa
Reklama
Jutro mobilne biuro WFOŚiGW odwiedzi Koniecpol
16 września 2020 r. | 11:20
1

W czwartek gminę Koniecpol odwiedzi Mobilne Biuro Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. W Centrum Społeczno – Kulturalnym przy ul. Szkolnej 1 w Koniecpolu pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach będą udzielać informacji dotyczących programu Czyste Powietrze oraz przyjmować wnioski o dofinansowanie.

Mobilne biuro będzie dostępne w godz. 9:00 - 12:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Jutro mobilne biuro WFOŚiGW odwiedzi Koniecpol”

  1. Rabe pisze:

    powiem tak. Ten mobilny punkt to jedno wielkie szambo. Zamiast zrobic w rynku aby ludzie mogli podejść zapytać, złożyć wniosek to zrobili w pipiduwie zwanej pseudo wiejskim domem kultury. Wstyd w tej gminie nic nie robią dla mieszkańców. Gdzie jakieś spotkania odnośnie dofinansowania fotowoltaiki dodatkowo można zrobić czyste powietrze ale tutaj szkoda ze w Łysinach nie zrobili punktu mobilnego. Żenada!!!!!

    23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *