zachmurzenie duże
11°
10°
czwartek
Reklama
screen youtube
Kiedyś była to duma Koniecpola…
30 listopada 2021 r. | 12:19
1

Jedna z naszych Czytelniczek przesłała mi film z drona, który przedstawia ruiny i zgliszcza jaki pozostałe po Koniecpolskich Zakładach Płyt Pilśniowych.

A pomyśleć, że kiedyś była to wizytówka Koniecpola...

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Jedna odpowiedź do “Kiedyś była to duma Koniecpola…”

  1. Benn pisze:

    Żal ,pamiętam lata gdy tam tętniło życie .Mój Tato tam pracował całe swoje życie i ja też tam pracowałem ,może ktoś powie że kórtko bo tylko 2 lata. Ale teraz jak widzę jak ten zakład wygląda to porostu łza w oku się kręci . Tylu znajomych i sąsiadów tam pracowało.W Koniecpolu była Huta ,była też Bawełnianka ,ZDRM,Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych. No i co zawsze każdy z wymienionych zakładów miał jakiegoś pecha i koniec i już nie istnieją ………

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *