zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Reklama
Koniecpol: 18-letni kierujący renault wpadł w poślizg i uderzył w drzewo
26 listopada 2021 r. | 12:09
0

Doświadczeni kierowcy wiedzą, że wraz ze zmianą pogodowej aury zmienia się również technika prowadzenia pojazdu. Przypominamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że mokra i śliska nawierzchnia nie sprzyja przyczepności opon, dlatego apelujemy o ostrożność. Do poważnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj w Koniecpolu. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Dzisiaj tuż po godzinie 10.00 w Koniecpolu 18-letni kierujący renault wpadł w poślizg, a rozpędzony samochód uderzył w przydrożne drzewo. Uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że policjanci wspólnie ze strażakami i ratownikami medycznymi mieli problem, by wydobyć z wraku nieprzytomnego kierowcę. Na miejscu trwają czynności policjantów z ruchu drogowego, którzy ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierujący był trzeźwy. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *