zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Koniecpol inwestuje w oświetlenie ledowe
14 grudnia 2021 r. | 12:51
2

Aż 26 punktów świetlnych, ledowych pojawi się w Koniecpolu przy ul. Żeromskiego i Słowackiego. Właśnie została podpisana umowa z wykonawcą, firma ELEKTRO LOGISTYKA Jacek Woźniak z Koniecpola.

Łączna wartość inwestycji wynosi ponad 151 tys. zł.

Łącznie powstanie 26 nowych punktów świetlnych (11. na Żeromskiego, 15. na Słowackiego).

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Koniecpol inwestuje w oświetlenie ledowe”

  1. Gosc pisze:

    Lepiej niech zainwestują w pracę dla wyborców bo z Koniecpola zrobili sypialnię.

    19
  2. Janina pisze:

    26 pkt świetlnych. A proszę powiedzieć kto inteligentny zamontował na ul. Szkolnej oświetlenie na słupach do stosowania wewnętrznego. Kto rządi w tym mieście. Cis zamontował oświetlenie a za chwile zdemontował bo lampki robiły zwarcie i nie było oświetlenia ulicznego. Heh, szkoda strzępić język. Jeżeli już cis zdemontował oświetlenie to niech posprząta trytytki po lampkach bo syf zostawiony na chodniku. Druga i ostatnia kwestia. Grzmią w urzędzie, że chodnik przy posesji musi odśnieżać właściciel przyległy do chodnika. Natomiast w pseudo domu kultury nikt nie odśnieżył, tyle co ludzie wydeptali. Wstyd. Teraz jest odwilż o jest slisko i nadal nikogo to nie interesuje. Brawo

    22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *