zachmurzenie umiarkowane
15°
12°
niedziela
Reklama
Koniecpol od dziś otworzył przedszkola!
11 maja 2020 r. | 13:23
3

Od dziś, tj. 11 maja 2020 roku Przedszkole nr 1 i Przedszkole nr 2 wznawiają działalność opiekuńczo-wychowawczą.

Pierwszeństwo w korzystaniu z opieki przedszkolnej będą miały dzieci:

- których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką w domu,
- pracowników ochrony zdrowia,
- służb mundurowych,
- pracowników handlu,
- pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Placówki będą działać zgodnie z Wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Do przygotowania wewnętrznych procedur bezpieczeństwa na terenie przedszkola zobligowany jest dyrektor.

Przedszkola zostały zaopatrzone m.in. w:
- środki higieniczne potrzebne do bieżącego funkcjonowania placówki,
- indywidualne środki ochrony osobistej: jednorazowe rękawiczki, maseczki, jak również w przyłbice, fartuchy ochronne,
- termometry bezdotykowe dla każdej z grup.

Ponadto wszystkie urządzenia na placu zabaw będą dezynfekowane regularnie przez przeszkolonych w tym celu druhów strażaków z OSP Koniecpol II. /UMiG Koniecpol/3 odpowiedzi na “Koniecpol od dziś otworzył przedszkola!”

 1. robotnik pisze:

  Panie burmistrzu może by Pan wysłał odzwiernego urzędowego na jakieś przeszkolenie bo pojęcia nie ma czym ludzie w urzędzie zajmuja. Nie wie gdzie ludzi ierować a Ci chodzą po całym urzędzie jak chcą. Czyżby kolejny zbędny człowiek w urzedzie na którego to nasze bidne miasteczko nie stać. Pan bez kompetencji i oglady. a uposazenie godne co najmniej wysoko postawionego urzednika. Ludzie po studiach mniej zarabiaja w tej gminie. Widac szefostwo preferuje niedouczoną kadre. Bp co? Boja sie, ze ktos jest lepiej wyksztalcony jest madrzejszy od nich? wstyd

  90
 2. Rudy pisze:

  Don buffona postawta. Poziom.wiedzy ten.sam co pana K.. No ale do.tanga trzeba dwojga, musza byc zatrudniane osoby o tym samym poziomie kompetencji. No.bo jakby dajmy na to bufon byl madrzejszy od co niektorych z zalogi i zatrudnionych przyjaciolek, toby sie bidoki nie zrozumieli.. a tak sialala zabawa trwa. Szkoda ze naszym.kosztem …

  63
 3. Zocha pisze:

  Tam wogole reka reke myje…jedna wielka klika. Co niektorzy pracownicy urzedu reklamuja uslugi PZU….na przyklad w godzinach pracy jezdza samochodem tejze firmy. A moze pracuje na dwoch etatach jednoczesnie…dziwne
  ..moze dlatego.sa tak nieudolni

  34

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *