zachmurzenie duże
26°
24°
wtorek
Reklama
fot. Okiem Rolnika
Konkurs KRUS – Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś
07 listopada 2023 r. | 12:11
0

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych Rolników do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś.

Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, podlegających w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników, a jego tematyka w roku bieżącym dotyczy zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych i szkodliwych substancji chemicznych, np. środków ochrony roślin, nawozów, paliw itp.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zarejestrować się na stronie internetowej bezpieczenstwo.krus.gov.pl i wypełnić prawidłowo formularz.

Test składa się z 25 pytań jednokrotnego wyboru - za każdą prawidłową odpowiedź można uzyskać 1 pkt. Osoba zarejestrowana na stronie internetowej Konkursu może wypełnić test tylko jeden raz.

Wśród uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie, zostanie wyłonionych 50 laureatów, a każdy z nich otrzyma nagrodę rzeczową o wartości ok. 600 zł.

Zakończenie konkursu 20 listopada 2023 r.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie, tel. (34) 378 85 19, e-mail: roksana.kmiecik@krus.gov.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *