zachmurzenie duże
12°
12°
czwartek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Konsultacje społeczne w sprawie współpracy z organizacjami pozarządowymi
18 października 2022 r. | 12:10
0

Do 4 listopada potrwają konsultacje społeczne dotyczące projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta i Gminy Koniecpol z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023.

4 listopada 2022 r. w godz. od 9:00 do 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A pokój nr 15 odbędzie się spotkanie konsultacyjne na którym zostanie omówiony projekt uchwały z przedstawicielami organizacji pozarządowych, przybyłych na spotkanie.

Wszelkie uwagi dotyczące projektu Programu można zgłaszać w kancelarii urzędu, znajdującej się w siedzibie Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol, pocztą elektroniczną na adres: magdalena.musial@koniecpol.pl, lub na portalu ks.koniecpol.pl, do dnia 4 listopada 2022 r. do godz. 11.00 na formularzu - TUTAJ.

Projekt uchwały dostępny jest TUTAJ i TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *