zachmurzenie duże
26°
23°
sobota
Reklama
Koronawirus w Koniecpolu: 15. osób w gminie w kwarantannie domowej
27 marca 2020 r. | 11:36
1

Urząd Miasta i Gminy w Koniecpolu poinformował o aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie gminy Koniecpol. W gminie nie ma żadnego przypadku koronawirusa, ale 15. osób jest objętych kwarantanną domową z nakazem administracyjnym.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Koronawirus w Koniecpolu: 15. osób w gminie w kwarantannie domowej”

  1. Lewa pisze:

    Ludzie na mieście jeszcze się nie boja, ale wystarczy pierwszy przypadek i znowu papieru w biedrze braknie.
    Proponuje wszystkim plotkarzom i ojcom fake niusow zajrzeć najpierw w oficjalne statystyki sanepidu częstochowskiego. Już tyle osob było chorych w koniecpolu „bo sąsiad jego dzwonił właśnie do mnie”.
    Szanowni państwo nie siejemy szczególnie teraz plotek bo one tylko nakręcają cała resztę.

    11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *