zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
depositphotos
Ksiądz z Koniecpola współżył z 14-latką? Sprawę bada Prokuratura!
29 lipca 2019 r. | 11:00
5

Kuria Diecezjalna w Kielcach złożyła doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Częstochowie na księdza z Koniecpola, który miał współżyć z 14-letnią dziewczyną. Jak na razie śledztwo toczy się w sprawie, a nie przeciwko księdzu. Nikomu nie postawiono żadnych zarzutów. Sprawa została przekazana do Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Do sprawy z pewnością wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Ksiądz z Koniecpola współżył z 14-latką? Sprawę bada Prokuratura!”

 1. pytanie pisze:

  który to pedofil?

  16
  5
 2. Nie interesuj sie pisze:

  Nic tylko wykastrowac tych wszystkich księża

  4
  1
 3. szukajac pisze:

  Współżył? chyba gwałcił!

 4. anna pisze:

  który to pedofil? Twój Ojciec…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *