zachmurzenie duże
27°
25°
wtorek
Reklama
Kto zostanie nowym zastępcą Burmistrza?
30 grudnia 2019 r. | 12:17
5

Jeden z naszych Czytelników zauważył jedną niepokojącą zmianę w nowym regulaminie organizacyjnym w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol. Chodzi o wykaz stanowisk i etatów w urzędzie. Nowy regulamin przewiduje dodatkowe stanowisko - Zastępcy Burmistrza, zostawiając przy tym stanowisko Dyrektora Biura, które pełni były zastępca Burmistrza - Gwidon Jelonek.

Oznacza to, że w prawdopodobnie najbliższym czasie zostanie powołany do pracy kolejny, bardzo dobrze opłacany urzędnik.

Poniżej znajdziecie aktualny wykaz stanowisk, który obowiązuje od 17 grudnia 2019 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Kto zostanie nowym zastępcą Burmistrza?”

 1. robotnik pisze:

  Witam w Nowym Roku 🙂 Wszyscy wiedza, kim dla pana S jest pani Monika F…zreszta panoszy sie babsko po Urzedzie jakby to była jej prywatna firma…Poniewaz zimy nie ma to w trawie piszczy…az piszczy ze to własnie pani Monika jest szykowana na zastępce burmistrza. a poniewaz kadencja Burmistrza sie konczy to młody J wskoczy na stanowisko Burmistrza a pan Suliga wskoczy na sztuczne stanowisko Dyrektora Biura. Kasa sie musi w kieszeniach włodarzy zgadzac… Bardzo kompetentne osoby nami rządzą. Czy naprawde nie widzicie jak mydlą nam oczy?
  Zenada Roku…szkoda gadac..Choinke zaczeli naprawiac po moim komentarzu, że niby wandale zniszczyli…prosze Was.. Ja juz im w nic nie wierze. Zrujnują resztki tego miasta, ale swoje kieszeni na pewno napielnia Naszymi pieniedzmi. Trzech burmistrzów buahahaha

  69
  2
 2. Szczurek pisze:

  Oj ludzie popieram w 200% Robotnika , Włodarze z publicznego urzędu zrobili sobie prywatną firmę , gdzie zatrudnia się samych przyjaciół i rodzinę , i dzieci swoich przyjaciół…krótko i na temat co tu więcej pisać. Pozdrawiam 😉

  59
  1
 3. uczeń pisze:

  Już raz to pisałem bo kasa musi się zgadzać

  55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *