zachmurzenie duże
-0°
-2°
piątek
Reklama
fot. UMiG Koniecpol
Burmistrz poszukuje dyrektora żłobka w Koniecpolu
09 lipca 2020 r. | 11:15
2

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Dyrektor Żłobka w Koniecpolu, wymiar czasu pracy 1 etat z podziałem na: 0,5 etatu – obowiązki dyrektora Żłobka w Koniecpolu i 0,5 etatu – obowiązki opiekuna w Żłobka w Koniecpolu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol lub przesłać pocztą w terminie do dnia 13 lipca 2020 roku do godz. 12:00 (decyduje data wpływu dokumentów do Urzędu) na adres: Urząd Miasta i Gminy Koniecpol, 42-230 Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A, w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Dyrektora Żłobka w Koniecpolu”.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.2 odpowiedzi na “Burmistrz poszukuje dyrektora żłobka w Koniecpolu”

  1. Miejscowy pisze:

    Szuka dyrektora i szuka tez inspektora który już w urzędzie pracuje i ta to Pani szykowana jest na inspektora , oczywiście koligacje rodzinne zachowane gdyż siostra jednej z urzędniczek. czy ktoś jeszcze ma wątpliwości w ustawione konkursy w tym urzędzie????

    42
  2. zatroskany pisze:

    Dyr. Żłobka to jest już od dawna / kiedy to żłobek zawiesił Wojewoda/ – a to wszystko to fikcja jak zresztą większość poczynań Burmistrza tylko na pokaz dla mieszkańców .

    19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *