zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
zdjęcie poglądowe fot. KP PSP w Bartoszycach
Chciał skoczyć z mostu. Uratowali go Policjanci z Koniecpola
23 września 2019 r. | 11:08
0

Szybka reakcja policjantów zapobiegła ludzkiej tragedii. Mundurowi z Koniecpola uratowali życie mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo skacząc do rzeki. Powstrzymali go w ostatniej chwili. Desperat trafił pod fachową opiekę lekarzy.

Dyżurny Komisariatu Policji w Koniecpolu odebrał zgłoszenie na temat mężczyzny znajdującego się na moście nad rzeką Białką i zamierza do niej skoczyć. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie wysłany został patrol policji. Chwilę później mundurowi potwierdzili, że na moście, za barierką stoi mężczyzna i chce skoczyć do wody. Widząc niebezpieczną sytuację policjanci natychmiast podjęli działania, aby zapobiec tragedii. Podbiegając do mężczyzny chwycili go za ręce oraz ubranie uniemożliwiając oddanie skoku. Na miejsce przyjechał też zespół pogotowia, który przewiózł 43-latka do szpitala i przekazał pod fachową opiekę lekarzy.

Dzięki szybkiej, zdecydowanej reakcji policjantów pomoc nadeszła na czas. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *