zachmurzenie duże
12°
10°
poniedziałek
Reklama
Dziś sesja Rady Miejskiej w Koniecpolu
27 lutego 2020 r. | 12:57
1

Dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Koniecpolu odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Koniecpolu, podczas której radni podejmą pięć uchwał.

Początek o godz. 16:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
3. Podjęcie uchwał w sprawie:
1) zmiany uchwały nr XVIII/142/2019 z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Koniecpol na lata 2020-2031.
2) zmiany uchwały nr XVIII/143/2019 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 30 grudnia 2019 roku w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Koniecpol na 2020 rok.
3) zmiany uchwały nr VI/35/15 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 19 lutego 2015 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty.
4) zmiany uchwały nr XX/168/2020 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 6 lutego 2020 r. w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Koniecpol.
5) zmiany uchwały nr XXXIX/262/17 Rady Miejskiej w Koniecpolu z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów, liczby punktów i rodzajów dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli publicznych na terenie Gminy Koniecpol.
6) określenia średniej ceny jednostki paliwa w gminie Koniecpol na rok szkolny 2019/2020.
4. Zamknięcie obrad XXI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w KoniecpoluJedna odpowiedź do “Dziś sesja Rady Miejskiej w Koniecpolu”

  1. Rudy pisze:

    Szkoda czasu na słuchanie bzdur….Rada nie ma swojgo zdania, wykonuje wszystkie polecenia włodarzy nawet jesli sie z nimi nie zgadza, bo lepiej przytaknąć, wziąc kase i mieć spokoj. Co tam Koniecpol….sami go niszczą…normalnie mamy w Kpolu dyktature, co prezes powie to swiete. Radni absolutnie nieporadni. Sprawy miasta zeszly na dalszy plan, bo dla naszych przedstawiciele sie liczy tylko kasa, kasa kasa. oczywiscie ich kasa. bo zeby cokolwiek dla ludzi. oni maja wiec my sie nie liczymy…

    108
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *