zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Sylwia Swojnóg najgorsza
29 marca 2020 r. | 14:07
3

1779 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Burmistrz Ryszard Suliga. Najgorsza była Sylwia Swojnóg.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sylwia Swojnóg najgorsza”

 1. Tomad pisze:

  Nie ma co sie dziwic…

  36
  2
 2. Koniecpol pisze:

  No niezle sie nameczyli zeby podniesc zadowolenie z obecnego burmistrza w glosowaniu

  43
 3. Stary Koniecpol pisze:

  Wiele obiecywała, ze zrobi dla Starego Koniecpola a tymczasem jedyne na czym wystapila do rozpoczecie lata. Droga jaka byla taka jest. Z calym szacunkiem ale lepiej bylo wczesniej niz teraz.

  30
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *