zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wojciech Skrobich najlepszy
23 lutego 2020 r. | 11:07
4

535 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Wojciech Skrobich. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wojciech Skrobich najlepszy”

 1. zatroskany pisze:

  a czy Don Wielki będzie oceniany.

  125
 2. zatroskany pisze:

  jeden na drugiego ma haki i się wzajemnie popierają – wystarczy aby jednemu noga się podwinęła a będzie lawina.

  73
 3. robotnik pisze:

  Za poprzedniej władzy tak nie było. Przybajmniej byl porzadek w gminie. Nikr sie panoszył. Kazdy wiedział co ma robic. A tu? Niech sie wiec pan Suliga nie dziwi, ze ma wiecznie taka ocene, chociaz dla mnie cała rada jest nic nie warta. Kiedys na sesjach wrzało kazdy dyskutował, kazdy miał pomysły. Teraz wszechobecna cisza. Radni ida na sesje bo musza ni maja za to kase. Ale po minach widac ich znudzenie. Takze moze zaczac myslec o zmianach personalnych. Piwrszy powinien wyleciec tak zwany dyrektor, bo od niego sie zaczal ten caly burdel w Urzedzie, potem juz tylko lawina ruszyła. Panie z gminy sie zachowują karygodnie, sa tak nie miłe, jak za czasów komuny w sklepie miesnym. Moze jakis kurs trzeba dla nich zorganizować? Jak profesjonalnie traktować petenta…Dla mnie to wielki szok kiedy tam musze isc w jakiejs sprawie i widze te panie. Nieprofesjonalne, niedoinformowane. No ale cóz od nich sie niczego nie wymaga. Bo jak wujek czy przyjaciel moze zwrócic im uwage? szok

  57

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *