rozproszone chmury
17°
13°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wojciech Skrobich najlepszy
14 lutego 2021 r. | 14:53
5

857 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Wojciech Skrobich. Najgorszy był Zbigniew Lamch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wojciech Skrobich najlepszy”

 1. Roman pisze:

  Pan psor to chyba najlepszy, ale w udawaniu chorego, bo na l4 a po górach łazi 😂

  69
  • Mirka pisze:

   A co niektorzy w ramach etatu w gminie, trzepia kase gdzie indziej. Czyli w ramach godzin pracy w gminie zarabiaja hajs dodatkowo. A dla nas roboty ni ma. No ale tak to jest ten kto ma duzo chcd jeszczd wincyj. Biedny sie zawsze podzieli…

   29
 2. gosc pisze:

  co jeden to lepszy..byleby kieszenie prywatne były pełne, nawet kosztem wyroków

  28
  • Milka pisze:

   Przeciez od dawna wiadomo, ze kieszenie wlodarzy sa obszerne i musza byc pelne. Obojetne jakim i czyim kosztem. Trza sie zabezpieczyc na przyszlosc, bo nastepnej kadencji nie bedzie oj nie bedzie

   11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *