rozproszone chmury
Oceń radnego: Wojciech Skrobich najlepszy
14 lutego 2021 r. | 14:53

857 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Wojciech Skrobich. Najgorszy był Zbigniew Lamch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wojciech Skrobich najlepszy”

1. Roman pisze:

Pan psor to chyba najlepszy, ale w udawaniu chorego, bo na l4 a po górach łazi 😂

• Mirka pisze:

A co niektorzy w ramach etatu w gminie, trzepia kase gdzie indziej. Czyli w ramach godzin pracy w gminie zarabiaja hajs dodatkowo. A dla nas roboty ni ma. No ale tak to jest ten kto ma duzo chcd jeszczd wincyj. Biedny sie zawsze podzieli…

2. gosc pisze:

co jeden to lepszy..byleby kieszenie prywatne były pełne, nawet kosztem wyroków

• Milka pisze:

Przeciez od dawna wiadomo, ze kieszenie wlodarzy sa obszerne i musza byc pelne. Obojetne jakim i czyim kosztem. Trza sie zabezpieczyc na przyszlosc, bo nastepnej kadencji nie bedzie oj nie bedzie