zachmurzenie umiarkowane
14°
12°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy
26 kwietnia 2020 r. | 12:18
8

533 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Burmistrz Ryszard Suliga. Najgorszy był Zbigniew Domoradzki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki najgorszy”

 1. michaska pisze:

  Bardzo to dziwne…wynik glosowania z góry ustalony, to chyba prawda co slychac w Kpolu. Ze niezle szef posmarował, zeby juz o nim zle nie pisano. i to z naszych pieniedzy…Zreszta kazdy ma swoje zdanie na temat obecnej władzy, ich rodzin i przyjaciołeczek zatrudnionych. A tak wogóle co tam sie dzialo ostatnio pod Urzedem? Jakas awantura była czy co? Nie martw sie Zbysiu kazdy wie kto najgorszy z tej całej szopki

  352
 2. Zbulwersowany pisze:

  Kierownik.CIS nie wyplacila ludziom.wyplat to.przyszli po swoje. A wlodarz ich policja postraszyl. Szokujace

  209
  • gość pisze:

   SZOK!!!!!! Jak można tak ludzi traktować…

   245
   • Miejscowy pisze:

    Przecież ta pani sie na niczym nie zna, jak można było obsadzic to stanowisko tak niekompetentną osobą, w dodatku ma gdzieś swoich pracowników, ona najwazniejsza, reszta to niewazna. No ale cóż sie spodziewać czegoś dobrego, skoro dostała sie tam bo jest najlepszą przyjaciolką pana J…który zresztą tez nie grzeszy wiedzą nt swoich obowiązów. Jka można nie wypłacic pieniedzy zwlaszcza teraz, kiedy ludzie masową tracą prace i nie maja za co zyc. Wazne ze oni maja

    303
  • Malwa pisze:

   Co????Jak.tak mozna? Za prace nie wyplacic wynagrodzenia. Te osoby ciezko pracuja i zasluguja na zaplate… a pani kierownik.??? Co ona robi? Oprocz nicnierobienia. No.coz lata praktyki w Posredniaku zobowiazuja??? Mam.nadzieje, ze spotka ja to na co zasluguje

   106
 3. Przyjaciel pisze:

  Jeśli do obsadzenia stanowiska bierze się tylko pod uwagę znajomość z osobami decydujacymi w gminie, to trudno się dziwić że później są takie sytuacje. Człowiek bez wiedzy, kompetencji czy doświadczenia….dla przypomnienia pani “wygrala” ustawiony konkurs

  304
 4. Wyborca pisze:

  co ten domoradzki zrobił dla swoich wyborców ?

  62
 5. Anty pisze:

  Eee no blyszczysz Rysiu w swej oazie!! Hehe ta taczka cię nie minie a my cię powieziemy !!! Tam tylko kawałek na most do Pilicy. Przeginasz ale to ty wiesz co robisz a ludzie powoli mają cię dosyć a ty nie masz chonoru aby odejść z tego stanowiska! A kałuży wytykales błędy a jesteś o 100 razy gorszą zaraza. Poimij to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *