zachmurzenie umiarkowane
-9°
-9°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki ponownie najlepszy
08 marca 2020 r. | 13:26
4

598 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego Burmistrza oraz radnego w gminie Koniecpol. Najlepszy okazał się Zbigniew Domoradzki. Najgorszy był Burmistrz Ryszard Suliga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Koniecpolu. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zbigniew Domoradzki ponownie najlepszy”

 1. Rudy pisze:

  Dopoki wlodarze beda tak postepowac jak postepuje beda mieli marne oceny. Niedlugo to moze juz nie byc burmistrz tylko sołtys wsi Koniecpol . Swoja droga ciekawe ile kosztuje milczenie i nie ujawnianie niekorzystnych dla włodarzy informacji? hę

  116
  • Milka pisze:

   Don van soltys Koniecpolski zwany dyrektorem. Najbardziej sztuczny i falszywy czlowiek w tym co kiedys bylo Urzedem.Miasta i Gminy. Az zal.patrzec co chciwosc obu panow zrobila z tej miesciny. Zal

   57
 2. Gosc pisze:

  Jesli wlodarz glowny nie zrobi porzadku z paroma swoimi podwladnymi to poparcie bedzie spadac. Glosnym.echem.odbija sie zatrudnianie przyjaciol przez Dona. Zreszta bardzo niedouczonych jak sam Dyrektor Biura. Boi sie ze ktos bedzie madrzejszy id niego. Doprowadzaja ta gmine do ruiny. W koncu zostanie im.tylko poparcie sernikow… milego dnia

  72
 3. Zygmunt pisze:

  Powiem tak ekipa komitetu wyborczego… to jedna wielka błazenada. Wszyscy radni się kompromitują co niektórzy w pierwszych ławkach w kościele….. gdzie Włoszczowa dawno już ma drogę wojewódzką na Kielce zrobioną teraz robią obwodnice a u nas nic nawet przejścia dla pieszych przykład…. z ulicy Słowackiego do rynku brak ( radny śpi) czy namalować pięć kresek to takie koszty, chyba dzieci trzeba wozić samolotem bo same nie pójdą bo teoretycznie łamią przepisy bo przejścia brak to jest nieprawdopodobne czy ktoś się kiedyś nad tym zastanowił czy tu musi dojść do tragedii na przejeździe.
  Są priorytety tu ich brakuje ale mamy altankę w rynku i chyba do końca kadencji będą się spierać o te 20 miejsc pracy na placu po byłej fabryce plytek Dyplomaci…

  29

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *