zachmurzenie duże
-2°
-10°
środa
Reklama
fot. UMiG
Pijany rowerzysta z Koniecpola zapłaci 2500 zł mandatu
11 kwietnia 2022 r. | 11:12
0

Policjanci z Koniecpola zatrzymali w czwartek do kontroli kierującego jednośladem, którego styl jazdy wskazywał, że może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Jak się okazało, 34-letni rowerzysta miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

Policjanci codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego gdy na jednej z ulic w Koniecpolu zauważyli rowerzystę, którego styl jazdy zagrażał nie tylko innym uczestnikom ruchu drogowego, ale przede wszystkim jemu samemu, natychmiast podjęli interwencję. Zatrzymali kierującego jednośladem do kontroli i poddali go badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. 34-letni mieszkaniec Koniecpola był kompletnie pijany. Miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *