zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
fot. youtube.com/watch?v=ISBqrFadahU
Pomóżcie! Potrzebny materiał do szycia maseczek!
24 marca 2020 r. | 12:01
0

Mieszkańcy Koniecpola szyją maseczki ochronne, które są przekazywane służbie zdrowia, strażakom, dowożącym wodę mieszkańcom, którzy nie posiadają wody bieżącej z wodociągu i pracownikom służby zdrowia.

Uszyto już wiele sztuk, ale potrzeby są ogromne. Szukamy miejsca zakupu materiału do uszycia następnych partii. Z potrzebą zwrócili się do nas strażacy ochotnicy, przychodnie lekarskie, szpitale, ośrodki pomocy społecznej z innych gmin.

Telefon do kontaktu: 883 850 521 – Gwidon Jelonek, Urząd Miasta i Gminy Koniecpol.

Prosimy o udostępnianie informacji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *