zachmurzenie duże
20°
19°
sobota
Reklama
Szkoły w ZSP w Koniecpolu z dofinansowaniem na “Aktywną Tablicę”
07 lipca 2022 r. | 10:46
0

Kuratorium Oświaty w Katowicach rozdzieliło pieniądze w kolejnej edycji programu „Aktywna tablica”. W tym roku dofinansowanie o wartości w sumie 7 190 178,46 złotych przyznano 259 szkołom i placówkom z województwa śląskiego. Wśród szkół, które otrzymały dofinansowanie, znalazły się placówki z gminy Koniecpol.

Technikum w Zespole Szkół w Koniecpolu, Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół w Koniecpolu i Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Koniecpolu otrzymają po 14 000 zł. Dofinansowanie będzie można wydać na zakup laptopów wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej oraz na zestaw dla nauczyciela do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W ramach zestawu będzie można zakupić: laptop, dodatkową kamerę internetową, dodatkowe słuchawki i dodatkowy mikrofon, statyw, tablet graficzny lub innego rodzaju tablet służący w szczególności do rysowania elementów graficznych na komputerze lub monitorze.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *