zachmurzenie duże
-0°
-2°
piątek
Reklama
SZOK. Nie było chętnych do pracy w urzędzie!
20 grudnia 2019 r. | 13:06
1

Zakończył się konkurs na stanowisko urzędnicze - inspektor ds. inwestycji. Praca na pełen etat w Urzędzie Miasta i Gminy w Koniecpolu.

Mimo atrakcyjnej pracy i sporego bezrobocia w Koniecpolu, do konkursu nie przystąpiła żadna osoba. Tym samym, Burmistrz Ryszard Suliga konkurs musiał zamknąć.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “SZOK. Nie było chętnych do pracy w urzędzie!”

  1. robotnik pisze:

    A po co mamy składac swoje aplikacje do Urzędu. Przecież szans nie mamy. Rodziny i krąg przyjaciół maja pierszenstwo. Co widać po wyniku konkursu na kierownika CIS. Moge podać jeszcze kilka nazwisk z kręgu naszych włodarzy, którzy maja zatrudnienie w Gminie. My w przeciewienstwie do naszych “reprezentanów” nie bedziemy robić z siebie głupków. wystarczy poczytac ich chwalebne portale, zeby zobaczyc że kłamstwo i obłuda az tam kipi…Może jeszcze sobie panowie kanał TV stworzą aby chwalić swoje zasługi na rzecz miasta. Obowiazkowo 9 rano przemowienie pana Dyrektora Biura najbardziej zakłamanego czlowieka w Urzedzie…
    Banda zakłamanców

    39
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *