umiarkowane opady deszczu
16°
15°
niedziela
Reklama
fot. UMiG
Mobilny Punkt Informacyjny w Koniecpolu
07 września 2020 r. | 12:07
5

Od piątku 4 września w Centrum Społeczno - Kulturalnym funkcjonuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie
Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.,
42-202 Częstochowa, Al. NMP 24 lok. 1; Tel.: 34/3605687, 34/3245075;
e-mail: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl5 odpowiedzi na “Mobilny Punkt Informacyjny w Koniecpolu”

 1. Rudy pisze:

  Dzięki obecnej polityce zagranicznej za chwilę unijne środki się skończą i ciekawe skąd będzie kasa na inwestycje…wtedy kasy już na nic nie będzie, pozostanie zaorać

  138
 2. Amadeusz pisze:

  A w urzedzie dalej Urzędników od groma i ciągle nowi się pojawiają A czym się zajmują? Bynajmniej nie praca bo pewnie i tak połowa z nich jedynie sprawia pozory pracy. Np. Jedna z pan na bieżąco relacjonuje co się dzieje na ulicach koniecpola i wkleja posty na grupy internetowe…i to wszystko w godzinach pracy. Permanentna inwigilacja ….Nudzi sie bidulka . A ile chwalebnych komemtarzy ku chwale wladzy najjasniejszej. No ale posada za wielbienie szefow. Cis za cos.
  No i za to płacimy tym ludziom…

  126
  • Swoj pisze:

   Kompromitacja pracowników urzędu ciąg dalszy…

   98
   • Rudy pisze:

    Ruszyla rozbudowa Gminy juz? Niwdlugo zabraknie pomieszxzen dla nowo przyjmowanych urzednikow. Niedlugo ich bedzie wiecej niz mieszkancow Koniecpola. Tylko Buedronke trza rozbufiwac bo kawy nie starczy dla praciwnikow z biur….

    57

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *